Dhoma me qera ne Prishtine

Jepet me qera nga: Avdyli 08 Shk 19:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

80 EUR / muaj

Adresa: kodra e diellit afer Furr Qerimi_2
Për vendbanimin: Hyrje e veçantë
Komuna: Prishtinë
Leshoj nje dhome me qera per meshkuj si dhe nje dhome tjeter per qift ose per femra.Dhomat jane te mobiluara dhe kane hyrje te ndare ,WI-FI si dhe uje 24 ore.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim