Dhoma me qera ne lagjen e spitalit Prishtine 55e

Jepet me qera nga: Enver 22 Mar 10:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Për vendbanimin: Banjë, Hyrje e veçantë, E mobiluar, Nxehtësi
Komuna: Prishtinë
Japim dhoma me qera ne lagjen e spitalit 2min. nga fakulteti mjeksis, 5 min nga fakulteti teknik me kushte dhe qmime te volitshme. Kemi dhoma per 2,3 dhe 4 persona.qmimet jan nga 45e per person ne dhom 4she, 50e, 55e dhe 60e dhomat 2she dhe 3she. Keto qmime perfshijn te gjitha shpenzimet. (Rrym, uj, berllog, Internet,nxemje) tel.044741413. 049520613. Ju mirpresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim