Dhoma me qera per femra pejton

Jepet me qera nga: dritoni 25 Dhj 15:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

50 EUR / muaj

Adresa: pejton
Komuna: Prishtinë
leshoj dhom me qira per femra ne lagjen pejton dhe ka gjitha kushtet per banim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim