Dhoma me qera per student ose puntor(meshkuje)

Jepet me qera nga: Avdyl 18 Gsh 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

90 EUR / muaj

Adresa: Prishtine te furra e qerimit 2
Për vendbanimin: Hyrje e veçantë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Dhoma ka 24 uje si dhe WIFI free hyrje te ndare.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim