Dhoma me qera per studenta .

Jepet me qera nga: Avdyl 27 Jan 22:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

80 EUR / muaj

Adresa: kodra e diellit
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
dhoma eshte e mobiluar ka hyrje te ndare si dhe WIFI gratis dhe uje 24 ore,tel 044990572
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim