Dhoma me qera per studente(m)

Jepet me qera nga: Fara 16 Shk 11:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Banesa posedon 3 dhoma gjumi me nga 2 shtrata , 1 banjo dhe 1 sallon (kuzhine) .Banes eshte e mobilueme,kati i pare dhe me nxemje.qendrore funksionale gjate stines se dimrit . Qmimi 60 Euro /person .Ne qmim perfshihen te gjitha shpenzimet :rryma,uji,mbeturinat,nxemja qendrore etj .Adresa : tek Xhamia e Llapit ose 7 min larg nga qendra .Mob.Viber +37744503689
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim