Dhoma me qera te ubt fsk si dhe lokali

Jepet me qera nga: ejupi 07 Sht 17:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

75 EUR / muaj

Adresa: prishtin emshir te ubt
Sipërfaqe: 25 m2
Komuna: Prishtinë
lshoi dhoma banimi 75e dhoma si dhe kam lokalin i pershtatshum per frizer ose sene tjera 100e thirr tel015783921023 ne viber un jetoi gjermani
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim