Dhoma me qera

Jepet me qera nga: Avdyli 31 Mar 17:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR /

Komuna: Prishtinë
Leshoj nje dhome me qera per meshkuj dhoma eshte e mobiluar dhe ka hyrje te ndare si dhe uje dhe Wirless 24 ore gjindet afer FURRA QERIMI 2.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim