Dhoma me qera

Jepet me qera nga: Avdyli 13 Pri 09:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR /

Komuna: Prishtinë
Lëshoj dhoma me qera për meshkuj , studentë ose punëtorë. Dhomat kanë hyrje te veqantë si dhe 24 orë ujë dhe WI-FI. Dhomat janë të mëdha dhe të ndriqueshme.Ka vend për nga tre persona me një dhome . Gjendemi ne afërsi te Fakultetit “Iliria”, tek Furra” Qerimi 2 “–Kodra e Diellit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim