Dhoma me qera

Jepet me qera nga: ihlmi 28 Sht 17:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

35 EUR / muaj

Adresa: lagjja e spitalit
Sipërfaqe: 90 m2
Për vendbanimin: Banjë, Hyrje e veçantë, E mobiluar, Nxehtësi
Komuna: Prishtinë
leshojm shtreter me qera ne lagjen e spitalit vetem per femra me qmim 35 euro muaji duke perfshir te gjitha shpenzimet si rrym uje mbeturina wiffi e pershtatshme per studente te fakultetit te mjeksis dhe teknikut .leshohet vetem per studente femra . per me shum info : 044 915 137
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim