Dhoma me qira 60 EUR/studenti ALL INCLUSIVE

Jepet me qera nga: Net 27 Jan 13:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

60 EUR / muaj

Adresa: Adrian Krasniqi 45
Për vendbanimin: Banjë, Hyrje e veçantë, E mobiluar, Nxehtësi
Komuna: Prishtinë
Lëshojmë dhoma me qira për studentë, 60 EUR të gjitha shpenzimet e përfshira (ALL INCLUSIVE: Rryma, uji, interneti, taksat tjera).

Lokacioni: afër Ambasadës së Zvicrrës dhe Life Fitness te Parku i Qytetit në Prishtinë

044 750 629
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim