Dhoma me qira M Prishtine 60 euro

Jepet me qera nga: refa 16 Shk 21:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

60 EUR / muaj

Adresa: Adrian Krasniqi
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Dhoma me qira, 60 Euro për studentë /punetorë (M), me të gjitha shpenzimet e perfshira ne cmim: rryme, uje, WIFI..

Ne Prishtine, afer ambasades se Zvicrres, hotel Ambasadorit, Kolegjeve ISPE dhe FAMA. PRISHTINE

044264430
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim