Dhoma me qira me çmim te volitshem

Jepet me qera nga: Valon 10 Dhj 10:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Prishtinë
Leshojme dhoma me qira per femra dhe meshkuj, ne rrugen Rr. Rrustem Statovci ( parku I qytetit ) afer permendores Isa Kastrati. Per me shume informata kontaktoni ne nr. 044726312.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim