Dhoma me qira per studenta M

Jepet me qera nga: Re 01 Tet 22:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

50 EUR / muaj

Adresa: Adruab Krasniqi
Për vendbanimin: Banjë, E mobiluar, Nxehtësi
Komuna: Prishtinë
Leshoj dhoma apo shtreter me qira per studenta Meshkuj 60 euro shtrati ne muaj, me te gjitha shpenzimet e perfshira dhe WIFI e nxemje qendrore.

Gjendemi te LifeFitnessi 100 m larg Kolegjit ISPE.

Kontaktonani: 044 26 44 30
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim