Dhoma me qira per studente

Jepet me qera nga: Aferdita 17 Mar 21:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR /

Komuna: Prishtinë
Ofrojm dhoma me qera per studente (vajza) te punsuara qe e mbajn edhe sezonin veror.
Shtepia posedon te gjitha kushtet per banim me kuzhin te veqant uj 24 ore si dhe nxemja qendrore GRATIS !!
Shtepi gjendet ne rr. Harulla Abdullahu -Aktash afer universitetit ILIRIA dhe menzes se studentave.

Qmimi per krevat 55euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim