Dhoma me qira per vajza studente

Jepet me qera nga: Fara 02 Pri 09:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: tek Xhamia e Llapit
Për vendbanimin: Banjë, Hyrje e veçantë, E mobiluar, Nxehtësi
Komuna: Prishtinë
Leshoj me qira 3 dhoma gjumi me kuzhine dhe 2 banjo , Banesa eshte e mobilueme,kati i pare dhe me nxemje.qendrore funksionale gjate stines se dimrit . Adresa : tek Xhamia e Llapit ose 1.5 km larg nga qendra (10 min nga qendra nga parlamenti) .Qmimi me marreveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim