Dhoma me qira per vajza studente

Jepet me qera nga: Fara 28 Shk 17:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Leshoj me qira 3 dhoma gjumi me kuzhine dhe 2 banjo , Banesa eshte e mobilueme,kati i pare dhe me nxemje.qendrore funksionale gjate stines se dimrit . Adresa : tek Xhamia e Llapit ose 1.5 km larg nga qendra (8 min nga qendra) .Qmimi me marreveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim