Dhoma me qira

Jepet me qera nga: dritoni 10 Dhj 22:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

50 EUR / muaj

Adresa: pejton
Komuna: Prishtinë
leshoj dhoma me qira ne lagjen pejton dhe ka gjitha kushtet per banim tv.ne dhom internet.etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim