Dhoma ne shitje

Jepet me qera nga: Xhavit 26 Pri 23:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet dhoma 2 shtreter dhe nje komod e perdorur,shum e ruajtur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim