Dhoma ose shtreter me qera

Jepet me qera nga: ilmi 14 Tet 22:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

35 EUR / muaj

Adresa: Lagjja e spitalit
Sipërfaqe: 24 m2
Për vendbanimin: Banjë, Hyrje e veçantë, E mobiluar, Nxehtësi
Komuna: Prishtinë
Leshojm dhoma ose shtreter me qera per vajza ne lagjen e spitalit me qmim 35 EURO muaji ne kete qmim perfshihet : rryma ,uji,mbeturinat ,nxemja qendrore ,wiffi. Pra te gjitha me vetem 35 EURO .Pranojm vetem vajza .Mund te lajmrohen ne menyre individuale dhe kolektive. Per me shum info : 044 915 137 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim