Dhoma per cimere

Jepet me qera nga: Sinan bekteshi 09 Sht 16:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Për vendbanimin: Banjë, Hyrje e veçantë, E mobiluar, Nxehtësi
Komuna: Prishtinë
Leshojm dhoma per cimere ne lagjen e spitalit afer fakultetit mjeksis dhe teknikut posedojm gjitha pajisjet e nevojshme si dhe ngrojhe qendrore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim