Dhome me qera

Jepet me qera nga: rabie 28 Sht 20:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: dardani
Sipërfaqe: 5 m2
Për vendbanimin: Banjë, Hyrje e veçantë, E mobiluar, Nxehtësi
Komuna: Prishtinë
jap dhome me qera per studente ose banore dhoma e mobiluarme shtrat te madh tavoline pune dollapa llampe e kompletuar uji dhe rryma 24 h ka edhe wiffi
banesa gjendet ne katin e pare te laboratoria elita dardani qmimi sipar marveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim