Dhome me qera

Jepet me qera nga: Dhome me qera 12 Dhj 11:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Lagjja Spitalit
Sipërfaqe: 52 m2
Për vendbanimin: Banjë, Hyrje e veçantë, E mobiluar, Nxehtësi
Komuna: Prishtinë
Leshojm dhome me qera per nje cift ose per student e Pershtatshme per ata te fakultetiti te mjeksis dhe teknik gjendet ne lagje te spitalit me cmim te volitshem ¬!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim