Dhome me qera ne Aktash

Jepet me qera nga: Enver 23 Tet 18:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

180 EUR / muaj

Për vendbanimin: Banjë, Hyrje e veçantë, E mobiluar, Nxehtësi
Komuna: Prishtinë
Jap me qera dhomen e mobiluar me hyrje dhe banjo te veqant ne Aktash afer hotel Afa.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim