Dhome me qera ne Aktash

Jepet me qera nga: Enver 01 Nën 23:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

180 EUR / muaj

Për vendbanimin: Banjë, Hyrje e veçantë, E mobiluar, Nxehtësi
Komuna: Prishtinë
Jap me qera dhomen me banjo dhe hyrje te veqant ne Aktash afer hotel Afa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim