Dhome me qera ne Prishitne

Jepet me qera nga: Ismet 12 Sht 23:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

50 EUR / muaj

Adresa: Enver berisha Prishtine
Komuna: Prishtinë
Leshoj nje dhome me qira per dy femra. Dhoma gjindet ne katin perdhes te shtepis ka hyrje te vecant ka banjo, kuzhine, wifi si dhe ngrohje qendrore.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim