Dhome me qera ne Prishtine

Jepet me qera nga: ismet krasniqi 10 Shk 18:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR /

Komuna: Prishtinë
leshoj dhom me qira eshte e mobiluar ke 3 shtreter paisje kuzhine lavatriqe uje ka 24 ore ujin dhe mbeturinat i paguan pronari
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim