Dhome me qera ne Prishtine

Jepet me qera nga: driton 24 Jan 22:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

50 EUR / muaj

Adresa: pejton
Komuna: Prishtinë
leshoj dhom dyshe ne pejton dhe ka gjitha kushtet per banim per 2 femra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim