Dhome me qera per femra studente apo puntore

Jepet me qera nga: Aferdita 29 Sht 20:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

120 EUR / muaj

Adresa: Te parku i qytetit
Për vendbanimin: Banjë, Hyrje e veçantë, E mobiluar, Nxehtësi
Komuna: Prishtinë
Dhome me kushte shum te mire per banim me shfrytzim edhe kuzhina dhe banjo .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim