Dhome me qera

Jepet me qera nga: hasani 16 Mar 13:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR /

Komuna: Prishtinë
leshoj dhome me qera per meshkuj . e mobiluar dhe qasje ne unternet. shtrati 50 shpenzime tjera ska. aktash afer universitetit iliria
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim