Dhome me qera

Jepet me qera nga: visi 20 Pri 08:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
leshoj dhom me qera per vajza ne lagjen e spitalit afer viva fresh-it me kushte te mira banimi ngrohje qendrore dhe wi-fi. etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim