Dhome me qera

Jepet me qera nga: hasani 14 Gsh 11:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

50 EUR / muaj

Adresa: ganimete trbeshi nr 1 a
Sipërfaqe: 16 m2
Për vendbanimin: Banjë, Hyrje e veçantë, E mobiluar, Nxehtësi
Komuna: Prishtinë
vende te lira per dy vet . dhoma ka tre shtreter njeni eshte i vendosur punon ne sigurim. dhoma e mobilume me internet dhe tv. qmimi i nji shtrati eshte 50 e shpenzime tjera ska. banesa gjendet afer universitetit iliria ne ruge kryesore ne aktash.bregu i diellit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim