Dhome me qera

Jepet me qera nga: Ari 25 Shk 15:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

60 EUR / muaj

Sipërfaqe: 50 m2
Për vendbanimin: Banjë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte ne lagjen Aktash afer hotelit AFA vetem 5 minuta larg qendres dhe universitetit. E pershtatshme per studentë. +38975466533 (viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim