Dhome me qira (M)

Jepet me qera nga: N 11 Shk 13:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Leshoj dhome me qira per studente (M) ne Prishtine afer Kolegjit FAMA. Cmimi i volitshem
044 750 629 dhe Hej! 049 89 69 61
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim