Dhome me qira afer Gjimnazit Sami Frasheri

Jepet me qera nga: ismet krasniqi 04 Tet 12:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

120 EUR / muaj

Adresa: rr.Fa Noli
Sipërfaqe: 30 m2
Për vendbanimin: Banjë, Hyrje e veçantë, E mobiluar, Nxehtësi
Komuna: Prishtinë
lshoj dhom me qira afer Gjimnazit Sami Frasheri dhe Kolegjit Dardanija dhoma posedon 3 shtreter eshte e mobiluar ka paisje kuzhine si dhe lavatriqe uje ka 24 ore ujin dhe mbeturinat i paguan pronari
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim