Dhome me qira ne Prishtine

Jepet me qera nga: Emine 28 Maj 17:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Ofroj vetem nje dhome me qira per vetem nje qift ( Pa femije ) apo edhe per vetem nje person.Perparesi kane qiftet qe jane te rregullt me pagesat dhe Qe te Dy te jene te Punesuar. Dhoma eshte ne kuader te shtepise private , eshte e kompletuar me te gjitha qe i duhen nje shtepie ( shtreter, dollape, tv, net. mbulesa, shtresa fjetjeje, enet , frigorifer , shporet, makine rrobalarese etj. Poashtu ka kuzhinen dhe banjon e vecante ( shih fotot ). Ambient i qete dhe i paster. Qiraja mujore 150 euro + shpenzimet e rrymes .Cmimi i qirase eshte fiks . Rr.''Aktashi 1 '' Bregu i Diellit - afer Radios ''Kosova e Lire '' apo afer Poliklinikes ''Zatriqi'' Prishtine .Thirrjet nga ora 10:00 deri ne oren 20:00 ne numrin e shenuar larte apo edhe ne tel. fiks 038 222 731. Lexojeni mire shpalljen mos thirrni nese nuk i plotesoni kushtet e cekura me larte !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim