Dhome me qira ne Prishtine

Jepet me qera nga: xhavit 28 Sht 08:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

100 EUR / muaj

Adresa: prishtine afer kompleksit qafa
Për vendbanimin: Banjë, Hyrje e veçantë, E mobiluar, Nxehtësi
Komuna: Prishtinë
leshoje dhomen me qira dhe nje banjo me hyrjet te veqante e mobilluare . dhoma gjendet ne afersi te kompleksit qafa. qmimi 100 euro

informata, 044 310 139
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim