Dhome me qira për studentë (M) Prishtinë

Jepet me qera nga: Nexha 04 Shk 09:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Lëshoj dhomë me qira për studentë. Çmimi dhe kushtet atraktive. Lokacioni afër Kolegjit FAMA/ISPE.

Na kontaktoni në 044 750 629 ose 049 896 961.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim