Dhome me qira

Jepet me qera nga: Emin 06 Tet 21:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

50 EUR / muaj

Adresa: Ulpian
Sipërfaqe: 25 m2
Për vendbanimin: Banjë, E mobiluar, Nxehtësi
Komuna: Prishtinë
Kekojme dy banues,banesa gjendet ne lagjen ulpiana,posedon nxemje qendrore dhe kuzhine te perbashket,me saktisht gjindet perballe lokalit"MOZART"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim