Dhome ne Aktash ( E Re )

Jepet me qera nga: Enver 29 Sht 20:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

180 EUR / muaj

Për vendbanimin: Banjë, Hyrje e veçantë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Jap me qera dhome ne Aktash afer hotel Afa e pershtatshme per qift. Dhoma ka banjo dhe hyrje te veqant
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim