Dhome ne Aktash (E Re)

Jepet me qera nga: Enver 17 Sht 23:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

190 EUR / muaj

Për vendbanimin: Banjë, Hyrje e veçantë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Jap me qera dhomen ne Aktash me hyrje dhe banjo te veqant. E sapondertuar dhe e pershtatshme per qift.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim