Dhome ne Aktash (afer hotel Afa)

Jepet me qera nga: Enver 12 Nën 20:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

180 EUR / muaj

Për vendbanimin: Banjë, Hyrje e veçantë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Jap me qera dhomen ne Aktash (afer hotel Afa) e mobiluar dhe me hyrje te veqant.E pershtatshme per qift
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim