Dhome ne Aktash (afer hotel Afa)

Jepet me qera nga: Enver 11 Dhj 23:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

160 EUR / muaj

Për vendbanimin: Banjë, Hyrje e veçantë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Jap me qera dhomen ne Aktash (afer hotel Afa) me banjo dhe hyrje te veqant.E pershtatshme per 2 persona
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim