Dhome ne Aktash(afer hotel Afa)

Jepet me qera nga: Enver 17 Nën 20:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

170 EUR / muaj

Për vendbanimin: Banjë, Hyrje e veçantë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Jap me qera dhomen e mobiluar me hyrje dhe banjo te veqant afer hotel Afa. E pershtatshme per qift.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim