Dhome ne Aktash afer hotel Afa

Jepet me qera nga: Enver 08 Nën 20:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

170 EUR / muaj

Për vendbanimin: Banjë, Hyrje e veçantë, E mobiluar, Nxehtësi
Komuna: Prishtinë
Jap me qera dhomen ne Aktash (afer hotel Afa) me banjo dhe hyrje te veqant e pershtatshme per qift.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim