Dhome ne Aktash

Jepet me qera nga: Enver 24 Sht 21:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

180 EUR / muaj

Për vendbanimin: Banjë, Hyrje e veçantë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Jap me qera dhome (e sapondertuar) me banjo dhe hyrje te veqant ne Aktash ( lagjen e muhaxherve)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim