Dhome per 2-3 persona ne Aktash

Jepet me qera nga: Enver mehmeti 13 Tet 19:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

180 EUR / muaj

Për vendbanimin: Banjë, Hyrje e veçantë, E mobiluar, Nxehtësi
Komuna: Prishtinë
Jap me qera dhomen ne aktash afer hotel Afa me banjo dhe hyrje te veqant e pershtatshme per qift.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim