Dhome per qift ne Aktash ( E Re )

Jepet me qera nga: Enver 21 Sht 19:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

180 EUR / muaj

Për vendbanimin: Banjë, Hyrje e veçantë, E mobiluar, Nxehtësi
Komuna: Prishtinë
Jap me qera dhomen e re te ndertuar me hyrje dhe banjo te veqant.E pershtatshme per qift.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim