Dhome per qift ne Aktash

Jepet me qera nga: Enver 11 Sht 21:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

190 EUR / muaj

Për vendbanimin: Banjë, Hyrje e veçantë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Jap me qera dhomen e mobiluar me hyrje dhe banjo te veqant.E pershtatshme per qift.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim