Dy Dhoma me qera njera per 3 dhe tjetra per dy ..

Jepet me qera nga: heri 16 Mar 14:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Leshoj dhoma me qera te posta e madhe dardani , njera eshte per 3 dhe tjetra per dy persona meshkuj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim